MĚŘENÍ A REGULACE PRO VYTÁPĚNÍ, VĚTRÁNÍ, CHLAZENÍ A KLIMATIZACE BUDOV (TZB)


AvantiProstřednictvím našich systémů lze docílit komplexního systému řízení, umožňující minimalizovat náklady na výrobu a spotřebu energií a celkovou optimalizaci. Nabízíme služby od základního monitoringu veškerých energií až po konkrétní regulaci veličin (elektrický výkon, regulace a řízení vytápění, větrání, chlazení a klimatizace, IRC regulace), včetně technologických dodávek.

Připravujete výstavbu či rekonstrukci a řešíte i oblast vytápění nebo chlazení?

Naše firma nabízí návrhy úsporných energetických koncepcí komplexních dodávek vytápění, větrání, chlazení a klimatizace budov.


Regulace vytápění a chlazení – snižování nákladů, nízká spotřeba energie

TRMFIndividuální řízení vytápění místností  je snad nejefektivnější způsob úspory nákladů na vytápění a chlazení. Jedním z našich výrobků  regulátorů je regulátor klimatizačních jednotek (tzv. fan-coilů) TRONIC 2008F.

Chcete hotelovým hostům, zaměstnancům či účastníkům konference nabídnout pohodlí, ale zároveň chcete mít co nejnižší náklady? Řešením jsou řídicí systému, které zajistí komfortní tepelnou pohodu za rozumnou cenu.

Naše regulátory pracují  na základě informací, v jakém stavu se místnost právě nachází. Propojením regulátorů s dispečerským pracovištěm získá provozovatel možnost optimálně řídit vytápění a chlazení v jednotlivých místnostech budovy podle jejich obsazenosti (hotelové pokoje) nebo provozního časového rozvrhu (kanceláře, konferenční místnosti).

 


 

Pro bližší informace nás, prosím, kontaktujte na telefonu či e-mailu uvedeného v kontaktech, popřípadě vás velmi rádi přivítáme přímo v provozovně  naší firmy TRONIC CONTROL s.r.o. ve Vestci u Prahy nebo v našich pobočkách v Karlových Varech a Otrokovicích.
Vytisknout